VW Transporter T7 Tavaratilan kumimatto (osittain muotoon leikattu)

Tuotenro: 7041

Varastossa

259,00



Käytettävissä olevat toimitustavat: Nouto, Lähellä-paketti (Matkahuolto), DB Schenker Lavarahti, Posti kotipaketti, Posti Express-paketti, Posti Express-paketti suuri, Posti Kotipaketti suuri

VW Transporter T7 Tavaratilan kumimatto (osittain muotoon leikattu), sopii 2025- ja uudempiin autoihin, saatavilla lyhyeen ja pitkään malliin sekä autoihin, joissa on muovikaukalo tai lattia on vaneroitu tavaratilassa. Kumimatto vähentää esineiden liukumista merkittävästi, eivätkä tavaratilaan sijoitetut esineet enää törmäile seiniin jokaisessa kaarteessa. Pidät myös autosi siistinä huomattavasti pidempään. Valitse tilatessa alasvetolaatikosta autosi pituus ja myös, onko autossanne tehtaan paksu muovikaukalo vai vaneroitu lattia.

Huom: Matot on leikattu valmiiksi muotoon lattian pituuden ja leveyden sekä pyöränkotelojen osalta. VW Transporter T7 mallista on vanerisia lattiamalleja varustelijasta riippuen lukematon määrä. Osassa on liukuoven kynnykset ummessa, osassa auki, takaovien lukituksen suojat on pois ja joissakin ne on jätetty sekä takanurkissa on suojamuoveja ja joistakin ne puuttuu. Liukuoven kynnykset, takaoven lukituksen sekä nurkat joutuu leikkaamaan itse oikeaan muotoon. Mattoa on helppo leikata mattopuukolla.

Suosittelemme myös

Alumiinilistasarja tavaratilan ovikynnyksiin
Alkaen

49,00 / setti(ä)


Asiakkaat, jotka ostivat tämän tuotteen, ostivat myös

Alumiinilistasarja tavaratilan ovikynnyksiin
Alkaen

49,00 / setti(ä)


Selaa tätä tuoteryhmää: VW Transporter T7